!!!KONTROLA AFFS!!!

!!!REKLAMY SEM!!!

Hlasujte pro mě prosím TADY...jsem tam jako Han!k s filmem Disturbia

The Vampire Diaries - News

Novinky

27. července 2010 v 22:21 | Perezi ♥
Co čeká Damona tuto sérii?
Není nutné, aby to pro Damona byla nejzábavnější série. Myslím, že bude hodně zpochybněn, i když na to není zvyklý. Jsou některé věci, které způsobí větší chaos v Mystic Falls, než on dělal v celé předchozí sérii, a tyto věci bude Damon řešit, přičemž mu ironie a věčný sarkasmus zůstanou.

Uvidíme v Damonovi lidskost, nebo se vrátí zpět na špatnou stranu?
No, až zjistí, že nelíbal Elenu, tak na chviličku bude hodně zlý, ale jinak bude férový. Víc říct nemůžu.

Když zjistí, že je Katherine zpátky, bude s ní chtít být znovu?
Pořád chce Katherine, je jako idiot. Je to divné, ale láska je opravdu oslepující. To nás nutí dělat věci, které bychom normálně nedělali.

Přesunou se Damonovy city ke Katherine na Elenu?
Nevím. Jsem opravdu upřímný, nemám tušení. Co bych byl rád je asi to, aby si uvědomil, že je Katherine blázen, manipulační mrcha a že se skoro všechny špatné vlastnosti naučil od ní. Doufám, že mu Elena otevře oči a řekne: "To, cos dělal, bylo špatné. Ale všichni na to zapomenou, když to překryješ těmi dobrými.".

Ve Sneak Peek klipu jsme viděli skvělý spoiler: Katherine nechce Damona, ale Stefana! Jak se bude Damon cítit?
To je "jen" další věc, která ho zničí.

Jak to ovlivní Damona a Stefana?
Nezávazné spojení. To je věc. Je to zajímavé, protože se jejich vztah mohl zlepšovat, ale Katherine je pohroma pro oba, tím se opět oddalují. Katherine chce Stefana a Stefan chce ji i Elenu, Damon chce to samé, i když po tom, co mu Katherine ublížila sám moc dobře neví. Damon nechce jejich vztah znovu zničit, ale tohle je pro něj rána.

Myslíš, že Elena v Damonovi probouzí lidskost?
Myslím, že jediný čas, kdy je Damon lidský, je čas, který stráví s Elenou. Myslím, že by Nina Dobrev dokázala to samé i v reálu s kýmkoliv. Nehledejte za tím dvojsmysl!

zdroj: můj affík Anusqa...dííík :)

V ČR? :-o

23. května 2010 v 18:28 | Hanča x)
Přečtěte si nadpis ještě jednou! A znovu! Máte vyvalené oči, otevřenou pusu a ptáte se "COŽE?"? Tak potom jste stejně překvapení jako já, když jsem se to před několika týdny dozvěděl! Ale ano, je to tak, televize Nova skutečně vlastní vysílací práva na seriál The Vampire Diaries!

Bohužel se však zatím ještě neví, kdy budou Upíří deníky nasazeny do vysílání a už vůbec ne, které dabéry uslyšíme na našich oblíbených postavách. Jakmile však zjistíme další informace, najdete je stoprocentně i tady.

Jako první v republice vám tedy tuto zprávu oficiálně potvrzujeme a zároveň doufáme, že vás nadchla stejně jako nás a že máte obrovskou radost. Protože co lepšího se může pro fanoušky seriálu udělat?!

 
 

Reklama